Wind- Stop Çözümleri


Cafe, restoran ve ev gibi mekânların bahçelerinde, teraslarında, verandalarında ya da balkonlarında rüzgarın olumsuz etkilerinden korunmanızı sağlayarak konforlu bir mekan oluşturulmasına yardımcı olur. Rüzgarlı havalarda, hava akışını oturum seviyesinden yukarıya taşır ve açık havada oturmanın keyfinin bölünmesine izin vermez.
Cam korkuluk; maksimum 1750 mm genişliğinde düz bir bölüm olarak mevcuttur. Sabit konumdaki cam korkuluk 1100 mm yüksekliğindedir. Kaldırabilir cam 800 mm'dir ve bu korkuluğa yükseltilmiş konumda toplam 1900 mm yükseklik verir.

Wind-Stop Çözümleri
Wind-Stop Çözümleri

Wind-Stop Çözümleri
Wind-Stop Çözümleri

Wind- Stop Prime


Yükseklik ayarlı cam korkuluk sistemi, rüzgarlık. Yüksekliği ayarlanabilen ön camlar ile restoranınızın / verandanızın kullanımını en üst düzeye çıkarabilir ve rüzgarı saniyeler içinde kolayca durdurabilirsiniz.
Karşı dengeli cam ile ön camın yüksekliğini ayarlamak ve bu rahatlık hissini yaratmak kolaydır. Yüksekliği ayarlanabilen cam, kilitlenmeden seçilen yükseklikte kalır.
Cam korkuluk, maksimum 1750 mm genişliğinde düz bir bölüm olarak mevcuttur. Standart ölçülerde veya özel genişlikte sipariş edilebilir.
Alt sabit cam 8 mm sertleştirilmiş camdır ve üst kaldırılabilir bölüm 6 mm sertleştirilmiş camdan oluşur. Sabit konumdaki cam korkuluk 1100 mm yüksekliğindedir. Kaldırılabilir cam 800 mm'dir ve bu, korkuluğa yükseltilmiş konumda toplam 1900 mm yükseklik verir.
Alüminyum profiller standart olarak 9010, 9016 beyaz, 9005 siyah, 7016 antrasit gri gibi RAL renkleridir. Diğer standart RAL renkleri de mevcuttur.

Wind- Stop Smart


Hazır panel olarak üretilen WindStop Smart, güçlü çerçeve yapısı ve güvenlik camları ile tek dokunuşla 190 cm'ye kadar yükselebilen rüzgar kalkanı oluşturur.
WindStop Smart cam ve alüminyumdan yapılmıştır, bu nedenle nerede kullanırsanız kullanın bakım gerektirmez! Pano, tamamen bakım gerektirmeyen 2 adet dahili senkronize gazlı yay ile 1,90 metre yüksekliğe kadar itilebilir. Hareketli cama yukarıdan dokunulması, camın senkronize bir şekilde kaldırılmasını başlatır. Windbreaker Windstop cam korkuluk panelleri uygulama alanındaki ölçülere göre eşit olarak bölünür. Cam korkuluk panelleri 80 cm genişliğinden maksimum 180 cm genişliğe kadar üretilebilir.
- Zarif Tasarım
- Kullanımı kolay
- Dayanıklı ve Güvenli
- Hızlı Kurulum

Bize Ulaşın