Demir Doğrama Avantajları Nelerdir?

  1.  Tasarım olarak standart ve özel yapım uygulamaları vardır. Kişilerin tercih ve zevklerine göre şekillenebilirler.
  2. Uygulama alanlarına güçlü yapılı, estetik özelliklere sahip bir ambiyans kazandırırlar, geçmişten gelen bu sanat itibar izlenimi bırakmaktadır.
  3. Dayanıklı yapılarıyla korkuluk olarak kapı, pencere, bahçe gibi bir çok alanda uygulanabilmektedir.
  4. Bulunduğu ortama göre hava koşullarına direnç gösterir.
  5. Çatı, asma kat ya da çit sistemleri uygulanan mekanlarda mekanın değerinin artmasını sağlar. Bu yönüyle mali açıdan avantajlıdırlar.
  6. Demir doğrama geçmişten gelen motifler ya da günümüzz tasarımlarına göre farklılaşabilir. Bu yönüyle mekan tasarımlarına uyum sağlar hatta tasarımın kendisini oluşturabilirler. Diğer dekoratif ürünlerde belirli kalıplar olmasından dolayı bu uyumu yakalamak oldukça zordur.
  7. Bir çok uygulama alanının yanı sıra dekorasyon ürünlerinde de kullanılır ve diğer uygulama alanlarıyla bütünlük sağlamakta başarılıdırlar.
  8. Temizlik ve boyama işlemleri oldukça kolaydır. Boya kalitesine göre aşınma gösteren bu ürünlerde firmamız kaliteli malzeme tercih ederek kullanım ömrünü uzatmaktadır.
  9. Diğer malzemelere göre demir doğramalar kullanım süreleriyle oldukça avantajlı fiyatta saışa sunulurlar.

 

Demir Doğrama Kullanım Alanları

Demir Doğramalar, hem dekorasyonda farklılık yaratan ürünlerdir hem de dayanıklı malzemeleriyle tercih edilirler. Bir çok uygulama alanında kullanılmaları da portatif ölçülendirme yapılabilmeleri ve ortamın hava koşukkarına dayanabilmelerinden kaynaklanmaktadır.

 

Çelik, Hatasızdır

Çelik konstrüksiyonun bütün parçaları, statik hesapları yapıldıktan sonra bilgisayar kontrollü makinelerde üretilir. Üretimin her aşamasında kalite kontrolü yapılır, hata payı yok denecek kadar azdır.

 

Çelik, Problemsizdir

İnşaatlardaki belirsizlikleri, sürekli uzayan yapım sürelerini, maliyet artışlarını, kalifiye eleman sıkıntısını ve benzeri sorunları yok eder. Ayrıca çelik yapının topraklama özelliği sayesinde yıldırım riski taşımaz.

 

Çelik, Güvenilirdir

Çelik konstrüksiyon Amerikan evleri yapımı konusunda Türkiye 'de ilk uygulamaları yapan, bugüne kadar yüzlerce uygulamaya imza atmış ve tek işi çelik villa yapmak olan ekiplerimiz tarafından yapılır.

 

Çelik, Sağlamdır

Doğal ortamlarda var olan manyetik alan etkisini azaltmayarak uzun yıllar vücudumuzun sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Yüksek ısı ve ses yalıtımı sayesinde sıcak, soğuk ve ses gibi dış etkilerden etkilenmememize yardımcı olur.

 

Çelik, Yıldırıma Karşı Tehlike Oluşturmaz

Çelik konstrüksiyon diğer taşıyıcı sistemlerden farklı olarak, yıldırıma karşı tehlike oluşturmaz. Çünkü koruma tesisatı, toprağa giden bir yol oluşturularak patlama, ufak çaplı yangın ve yaralanma risklerini azaltmaktadır.

 

 

Demir Doğrama Bahçe Kapısı
Demir Doğrama Bahçe Kapısı
Demir Doğrama Kapı
Demir Doğrama Kapı
Demir Doğrama Otopark
Demir Doğrama Otopark
Demir Doğrama
Demir Doğrama
Çelik Konstrüksiyon Asma Kat
Çelik Konstrüksiyon Asma Kat