Akıllı Çatı Sistemi

Tek tuşla yönlendirebileceğiniz Akıllı Çatı (smart roof) açılır-kapanır ve istenilen aralıkta aralanabilir özelliği, dizaynı, sınırsız renk seçeneği ile tamamıyla alüminyum panel ve konstrüksiyondan üretilen, üst düzey patentli bir mühendislik harikasıdır.

-Sistem birleşim alanları estetik görünüme sahip özel su oluklu alüminyum

-Sistem birleşim-kapanma noktalarında soğuk ve sıcağa dayanıklı özel silikon contalar.

-Sistemin zemine bağlantı alüminyum profilleri (100x100x3) eloksal alüminyum

-Sistem panelleri (280x32x2) eloksal alüminyum

-Sistem saatte 120km/h hızla esen rüzgara ve ortalama 50cm’lik kar kalınlığına karşı dayanıklı

-Sistem tek bölümde öne doğru açılımı ile toplamda 60mt alan kaplama özelliğine sahiptir

-Sistem bağlantılarında. Paslanmaz Inox bağlantı sac vida ve pimleri kullanılır

-Sistem bağlantıları (teknik metaller) galvaniz malzemelerden imal edilip Elektro statik fırın boya ile boyanmaktadır.

-Sistem görünümü tüm RAL renklerine boyanabilir. Veya Ahşap görünümlü boya kaplama yapılabilmektedir.

-Ürünlerimiz CE ve ISO sertifikalıdır.

Pergola sistemlerine yeni bir enerji katan SmartRoof  bioklimatik pergola ile
otel, café & restaurant, villa, alış-veriş merkezleri vb. 

mekanların vazgeçilmez mimari ürünü olması için geliştirildi.

Akıllı Çatı Sistemeleri  gerek dizaynı, gerek sınırsız renk seçeneği ile tamamıyla alüminyum panel ve konstrüksiyondan üretilen, üst düzey Patentli bir mühendislik harikasıdır.. 

Bu sıra dışı görkemli tasarımın sağladığı rahatlatıcı atmosferle özel mekanlarınız da misafirleriniz ,işlettiğiniz mekanlar da müşterilerinize,keyifli anlar yaşatır .

Akıllı çatı  sayesinde  Sigara yasağının getirdiği kısıtlamaya maruz kalmadan huzurlu anlar yaşamanıza olanak tanıyan akıllı çatı, özellikle işletmelerin tercih sebebidir. 

Eslem Tente olarak Akıllı çatı fiyatları ve modelleri ile hizmetinizdeyiz. Eslem Tente tasarımın zarif hatları, samimi bir ortam sağlar ve unutulmaz hatıraları 

AKILLI PANEL ÇATI

Dış mekanınızda bulunan alanlardan her türlü hava koşulunda, en verimli biçimde faydalanmak için açılır – kapanır sistemler sunuyoruz. Sonsuz renk seçeneği, özel kaplamalı kumaşı ve mimari tasarımıyla şık yaklaşımlar oluşturuyoruz. Ürünlerimiz her türlü dış mekana uygulanabilir ve konforlu bir iç mekan oluşturmanızı sağlar.

Tek tuşla yönlendirebileceğiniz Akıllı Çatı (smart roof), açılır-kapanır ve aralanabilir özelliği, dizaynı, sınırsız renk seçeneği ile tamamıyla alüminyum panel ve konstrüksiyondan üretilen, üst düzey Patentli bir mühendislik harikasıdır.

Bu sıra dışı görkemli tasarımın sağladığı rahatlatıcı atmosferle özel mekanlarınız da misafirleriniz, işlettiğiniz mekanlar da müşterilerinize keyifli anlar yaşatır. Sigara yasağının getirdiği kısıtlamaya maruz kalmadan huzurlu anlar yaşamanıza olanak tanıyan Akıllı Çatı(bioclimatic pergola), özellikle işletmelerin tercih sebebidir. Tasarımın zarif hatları, samimi bir ortam sağlar ve unutulmaz hatıraları garantiler.

Akıllı Çatı Fiyat almak için : 0 532 243 4227

Açık çatı
akıllı-çatı
Kapanma noktası
smartroof
Kapanma başlangıcı
akıllı-catı-smartroof
Kapalı çatı
akıllı çatı fiyat