Cam Balkon Sistemleri


-Cam sistemlerinde estetik, dayanıklı, kullanışlı ve kaliteli çözümleri ALTECA’da bulabilirsiniz.
-Kış Bahçesi, Pergola ve Balkon Kapama için özel olarak üretilmiş alüminyum profillere, cam modüllerini, kumandalı ve manuel olarak uygulanır olması siz müşterilerimiz için bahçeniz ve eviniz arasında ya da işletmenizde yaşanılacak güzel ve daha fazla yer kazandırır.
-TEMPERLİ CAM; Kış Bahçesi, Pergola Sistemleri, Balkon Kapama (katlanır cam-sürgülü cam), cam kapı ve fotoselli cam kapı sistemlerinde standart olarak temperli cam kullanılır.
-LAMİNE CAM; Vitrin, cephe ve ofis bölme sistemlerinde lamine cam kullanır. Cam herhangi bir darbe aldığında, kırılır çatlak çizgisi oluşur düşmez.
-TEMPERLİ LAMİNE CAM; Temperli lamine camlar özel işleme tabi olur. Tıpkı araba ön camlarında olduğu gibi herhangi bir darbe aldığında dağılmaz.
 
Lux Sürgülü Sistem muadili Olmayan, BKS'nin patentli ürünleri bünyesine en son eklenen, yeni sistemidir. Bu sistem "Düz,90 Ve 135 Derece" açılı yapılarda kullanılır. Genellikle kafelerde, restoranlarda ve özel müstakil evlerde tercih edilir. Ayrıca isteğe bağlı yine BKS'nin kendi üretimi ve tasarımı olan, patenti BKS tarafından alınan cep telefonunuz ile kontrol edilebilen motor sayesinde otomatik açılıp kapanabilir olarak da monte edilebilir.
Diğer BKS Ürünleri:
Bize Ulaşın