Akıllı Çatı Sistemleri


Açık Çatı

Akıllı Çatı Sistemleri

Kapanma başlangıcı

Akıllı Çatı Sistemleri

Kapanma noktası

Akıllı Çatı Sistemleri

Kapalı çatı

Akıllı Çatı Sistemleri


Akıllı Çatı (smart roof) tek tuş ile kullanılan, açılır-kapanır ve istenilen aralıkta aralanabilir özelliği, tasarımı, sınırsız renk seçeneğiyle tamamen alüminyum panel ve konstrüksiyondan üretilen, üst düzey patentli bir mühendislik harikasıdır.
-Sistemin birleşim alanları estetik görünüme sahiptir ve özel su oluklu alüminyum kullanılmaktadır.
-Sistemin birleşim-kapanma noktalarında farklı hava koşullarına dayanıklı özel tasarım silikon contalar.
-Sistemin zemine bağlantı alüminyum profillerinde (100x100x3) eloksal alüminyum kullanılmaktadır.
-Sistem panellerinde (280x32x2) eloksal alüminyum kullanılmaktadır.
-Sistem saatte 120km hızla esen rüzgara ve ortalama 50 cm’lik kar kalınlığına karşı dayanıklıdır.
-Sistem tek bölümde öne doğru açılımı ile toplamda 60 m'lik bir alanı kaplama özelliğine sahiptir.
-Sistem bağlantılarında paslanmaz Inox bağlantı sac vida ve pimleri kullanılır.
-Sistem bağlantıları (teknik metaller) galvaniz malzemelerden imal edilip elektro statik fırın boya ile boyanmaktadır.
-Sistem görünümü tüm RAL renklerine boyanabilir. Veya ahşap görünümlü boya kaplama yapılabilmektedir.
-Ürünlerimiz CE ve ISO sertifikalıdır.
Pergola sistemlerine yeni bir enerji katan Smart Roof bioklimatik pergola ile otel, kafe & restoran, villa, alışveriş merkezleri vb. mekanların vazgeçilmez mimari ürünü olması için geliştirildi.
Akıllı Çatı sistemleri gerek dizaynı, gerek sınırsız renk seçeneği ile tamamıyla alüminyum panel ve konstrüksiyondan üretilen, üst düzey Patentli bir mühendislik harikasıdır.
Bu sıradışı görkemli tasarımın sağladığı rahatlatıcı atmosferle özel mekanlarınız da misafirleriniz ,işlettiğiniz mekanlar da müşterilerinize, keyifli anlar yaşatır.
Akıllı çatı sayesinde sigara yasağının getirdiği kısıtlamaya maruz kalmadan huzurlu anlar yaşamanıza olanak tanıyan akıllı çatı, özellikle işletmelerin tercih sebebidir.
Alteca olarak akıllı çatı fiyatları ve modelleri ile hizmetinizdeyiz. Alteca tasarımın zarif hatları, samimi bir ortam sağlar.

AKILLI PANEL ÇATI

Dış mekanınızda bulunan alanlardan her türlü hava koşulunda, en verimli biçimde faydalanmak için açılır – kapanır sistemler sunuyoruz. Sonsuz renk seçeneği, özel kaplamalı kumaşı ve mimari tasarımıyla şık yaklaşımlar oluşturuyoruz. Ürünlerimiz her türlü dış mekana uygulanabilir ve konforlu bir iç mekan oluşturmanızı sağlar.
Tek tuşla yönlendirebileceğiniz Akıllı Çatı (smart roof), açılır-kapanır ve aralanabilir özelliği, dizaynı, sınırsız renk seçeneği ile tamamıyla alüminyum panel ve konstrüksiyondan üretilen, üst düzey Patentli bir mühendislik harikasıdır.
Bu sıra dışı görkemli tasarımın sağladığı rahatlatıcı atmosferle özel mekanlarınız da misafirleriniz, işlettiğiniz mekanlar da müşterilerinize keyifli anlar yaşatır. Sigara yasağının getirdiği kısıtlamaya maruz kalmadan huzurlu anlar yaşamanıza olanak tanıyan Akıllı Çatı(bioclimatic pergola), özellikle işletmelerin tercih sebebidir. Tasarımın zarif hatları, samimi bir ortam sağlar ve unutulmaz hatıraları garantiler.

Bize Ulaşın